

2 835 ₴
Показати оптові ціниТриколісний самокат зі світними колесами Maraton Golf призначений для дітей від 2 до 8 років дошкільного та молодшого шкільного віку з максимальним навантаженням до 60 кг. Яскраве та цікаве забарвлення дозволить вашій дитині виділятися серед своїх однолітків. Складна конструкція даного самокату дозволяє вам і вашій дитині з легкістю та зручністю переносити та зберігати її.
Рама самокату виконана з якісного пластику та алюмінію, такий матеріал не іржавіє, що збільшує термін використання самокату на довгі роки. Дека виконана з композитного матеріалу міцна і легка розмірами 13,5 см на 50 см, на верхній частині має гумові накладки, які запобігають зісковзанню взуття вашої дитини під час катання. Самокат оснащений світловими колесами з зносостійкого поліуретану, діаметр передніх коліс - 12*5см а ззаду встановлено одне колесо 8,0 см * 4,5 см, це робить самокат більш стійким. Якісні підшипники АВЕС-7 разом із широкими поліуретановими колесами дають самокату комфортне і м'яке пересування по будь-яких поверхнях.
T-подібне кермо зі сталі регулюється по висоті і надійно кріпиться до рами самокату що дозволяє використовувати самокат не один сезон. Поворот керма проводиться нахилом керма. Ручки керма виконані з якісної гуми з рельєфним візерунком, що запобігає ковзанню рук. Гальмування самокату проводиться натисканням ноги на крило заднього колеса, так само крило захистить спинку вашої дитини від бруду під час катання в дощову чи вологу погоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма |
| Стан | Новий |