



2 205 ₴
Показати оптові ціниСамокат Maraton Global - це відмінний вид транспорту для дітей від 2,5 до 8 років з максимальним навантаженням 70кг. Посилена конструкція самоката Maraton Global забезпечить надійне, комфортне, а найголовніше безпечне катання. Дана модель має алюмінієву основу та доладну конструкцію. Висота керма самоката регулюється від 51см до 71см і це означає, що підібрати необхідну висоту для вашого малюка легко та просто.
Платформа цієї моделі самоката неймовірно стійка і зручна. Колеса у самокату світяться і виготовлені з якісного зносостійкого поліуретану, розмір передніх коліс 120 * 25мм і заднє 80 * 40мм, а підшипники АВЕС-7 наповнять вашу з дитиною прогулянку яскравими фарбами, позитивними емоціями. Для надійного гальмування самокат оснащений ножним гальмом (заднє крило).
Завдяки поліуретановим колесам, кататися на самокаті Maraton Global можна і по будинку, так як ламінат, паркет або лінолеум чудово переносить цей матеріал і абсолютно не залишає жодних слідів. Чудові гумові насадки на ручках самокату, забезпечать неймовірно комфортне та впевнене пересування вулицями, тому що ручки вашої дитини не зісковзнуть і не втратять рівновагу. Повороти вліво-вправо здійснюються за рахунок плавного нахилу Т-подібного керма. Хорошу зчіпку з ногами забезпечує платформа з покриттям, що не ковзає, у вигляді малюнка.
З самокатом Maraton Global катання стане ще цікавішим. Адже, крім користі здоров'ю, розвитку вестибулярного апарату, тренування всіх груп м'язів, катання принесе дитині масу позитивних емоцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота рульової стійки | 51 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Триколісний |