


1 464,75 ₴
Показати оптові ціниВиконаний у формі валізи на колесах з ручкою. Трансформується в столик, на якому розташовуються всі атрибути для лікування пацієнта. Можна грати одному або з друзями. Розвиває координацію рухів, дрібну моторику і допомагає пізнавати світ медицини. Проявивши фантазію, дитина зможе організувати лікарський кабінет і вилікувати всіх своїх ляльок. Набір виготовлений з екологічно чистого, зносостійкого пластику, який відповідає всім європейським стандартам якості.
Захоплююча гра в лікаря допоможе малюкам познайомитися з лікарськими інструментами та подолати страх медичних кабінетів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір юного доктора |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 24.5 мм |
| Ширина | 53 мм |