


1 530 ₴
Показати оптові ціниПривабливий, акуратний і елегантний зовнішній вигляд моделі разом із чудовими технічними характеристиками створюють чудову модель сучасного скейта. Основна частина дошки виготовлена з клена, колеса-поліуретанові з мінімальним рівнем шуму під час пересування.Прочність конструкції та надійність збирання гарантують довговічність виробу, а ексклюзивний малюнок знизу дошки забезпечує його неповторний зовнішній вигляд. Основна частина дошки виконана з клена, колеса поліуретанові з мінімальним рівнем шуму при русі. Міцність конструкції і надійність збірки гарантують довговічність виробу, а ексклюзивний малюнок внизу дошки забезпечує її неповторний зовнішній вигляд. Кожен елемент скейтборду був ретельно підібраний, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку під час катання на лижах. Скейтборд оснащений надійними підвісками, які дозволяють легко і вільно управляти на дорозі. Палуба має зручну форму, що дозволяє легко контролювати швидкість і напрямок, а також виконувати складні трюки на високому рівні. Хочете навчитися кататися на скейтборді, але не знаєте, з чого почати? Скейтборд Snake Skin - чудовий вибір для початківців райдерів! Дека має зручну форму (подвійний торцевий вигин Double Kick) тип дошки Concave: (з внутрішнім вигином), що дозволяє легко контролювати швидкість і на
прямок, а також виконувати складні трюки на високому рівні.ний надійними підвісками для легкого і вільного управління на дорозі
Привабливий, акуратний і елегантний зовнішній вигляд моделі разом з відмінними технічними характеристиками створюють чудову модель сучасного скейта. Основна частина дошки виконана з клена, колеса поліуретанові з мінімальним рівнем шуму при русі. Міцність конструкції і надійність збірки виробу, а також ексклюзивний малюнок внизу дошки забезпечує її неповторний зовнішній вигляд.
Шукаєте якісний і недорогий скейтборд? Ви потрапили за адресою — на нашому сайті зібрана унікальна колекція скейтів найкращих виробників. Тільки перевірені марки, чудова якість і неймовірно доступні ціни чекають на Вас у нашому інтернет-магазині.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2200 г |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр коліс | 50 мм |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 см |
| Товщина | 1 см |
| Ширина | 20 см |