-26%
2 317,50 ₴
1 714,95 ₴
Показати оптові ціниСкейтборд дерев'яний преміум якості від світового бренду Fish Skateboards.
Скейтборд дерев'яний преміум якості від світового бренду Fish. Привабливий, акуратний та елегантний зовнішній вигляд моделі разом з відмінними технічними характеристиками створюють чудову модель сучасного скейту. Основна частина дошки виконана з клена, колеса - поліуретанові з мінімальним рівнем шуму при пересуванні. Міцність конструкції та надійність складання гарантують довговічність виробу, а ексклюзивний малюнок знизу дошки забезпечує його неповторний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр коліс | 52 мм |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 20 см |