-26%



2 317,50 ₴
1 714,95 ₴
Показати оптові ціниСкейтборд дерев'яний від Fish Skateboards - незамінний інструмент для аматорів активного відпочинку й екстриму. Хочете насолодитися свободою руху на свіжому повітрі та відчути адреналін від екстремальних трюків на скейтборді? Представляємо вам дерев'яний скейтборд від Fish Neptune, який зробить ваші фантазії реальністю!
Цей скейтборд виготовлений з 7 шарів високоякісного канадського клена, забезпечуючи максимальну міцність і довговічність. Скейтборд обладнаний надійними підвісками, що дають змогу легко та вільно впорається на дорозі. Колеса скейтборду мають діаметр 54 мм і жорсткість 95A, забезпечуючи чудове зчеплення з дорогою та плавне катання навіть на нерівній поверхні.
Привабливий, акуратний і елегантний зовнішній вигляд моделі разом із чудовими технічними характеристиками створюють чудову модель сучасного скейта. Основна частина дошки виготовлена з клена, колеса — поліуретанові з мінімальним рівнем шума під час пересування. Міцність конструкції та надійність збирання виробу, а ексклюзивний малюнок знизу дошки забезпечує його неповторний зовнішній вигляд.
Уявіть себе вже на цьому скейтборді, здійснюючи різноманітні трюки, і придбайте Fish Neptune зараз в нашому інтернет-магазині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр коліс | 52 мм |
| Жорсткість коліс | 95А |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Товщина | 1 см |
| Ширина | 20 см |