-15%
380 ₴
323 ₴
Показати оптові ціниЯскравий конструктор Modelmax — міцний за якістю та різноманітний конструктор, за допомогою якого дитина розвиває фантазію и уява. А також практикується в самостійної роботи з конструювання та збирання. Завдання для малюків: скласти з окремих кольорових елементів одну цілу об'ємну конструкцію. Деталі легко кріпляться одна до одної, тому процес складання для дитини буде дуже цікавим.
Усі деталі конструктора виготовлені з якісного, міцного и нетоксичного пластику і будуть повністю безпечні для здоров'я вашої дитини.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Абстракція |
| Кількість деталей | 152 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |