



900 ₴
Показати оптові ціниКонструктор для хлопчиків Iron Commander — Футбольний кросівок на радіокеруванні - захоплива гра для дітей від 8 років. Суть іграшки полягає в тому, що необхідно зібрати з деталей конструктора футбольні ворота и машинку на радіокеруванні у формі кросівка. Після чого ви зможете цим кросівком забивати м'яч у ворота.
Футбольний кросівок на радіокеруванні — незвичайний конструктор, який містить 226 елементів: деталі кросівка, деталі пульта керування, ворота, інструменти, які допоможуть під час складання, гумовий м'ячик и насос із голкою. Іграшка виготовлена з якісних і нетоксичних матеріалів і повністю безпечна для здоров'я вашої дитини.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 226 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |