-15%

2 250 ₴
1 912,50 ₴
Показати оптові ціниКонструктор машинка на радіокеруванні CW Гіперкар (419 деталей) 51053 яскрава модель має вигляд стильно та витончено, машина синього кольору з блакитними вставками обов'язково підкорить Вашу дитину цікавою зборкою й захопливою радіокерованою грою. Машинка керується пультом на частоті 2GHz: вперед/назад; праворуч/ліворуч.
Автомобіль має рухомі деталі - відчиняються двері та крутиться кермо, а також є амортизація та регулювання коліс. Усього в наборі 419 деталей. Деталі конструктора виготовлені з якісного та нетоксичного пластику тому будуть повністю безпечними для здоров'я Вашої дитини.
Конструктори допомагають дітям розвивати такі якості, як-от дрібну моторику рук, уява, просторове мислення и посидючість. Цей конструктор стане приємним и дуже корисним подарунком для Вашої дитини.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 419 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |