

945 ₴
Показати оптові ціниВаш малюк любить музику? Йому подобається співати? Тоді дитячий синтезатор з мікрофоном Metr+ ідеально підійде для Вашого малюка! Музичний синтезатор - дуже багатофункціональна іграшка. Малюк може грати на клавішних, слухати запис мелодій і співати веселі пісні у мікрофон. Тільки уявіть, які чудові концерти може давати Ваш малюк всій родині, при цьому отримуючи величезне задоволення від гри і розвиваючи свій творчий потенціал! Можливо, це перший крок його майбутньої чудової музичної кар'єри!
У функціонал синтезатора входить 37 клавіш, за допомогою яких малюк може освоювати найпростіші ази гри на фортепіано. * ритмів, які додадуть цікаве і нове звучання його музиці. 8 тонів, які дозволять краще розвинути музичний слух. Мікрофон, щоб вправлятися не тільки в музикуванні, але і в співі. І, звичайно, запис мелодій, які малюк може прослуховувати під час відпочинку. Дитячий синтезатор розвиває дрібну моторику рук, музичний слух і раскрооет творчий потенціал і креативність Вашої дитини.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Синтезатор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 235 мм |