




1 665 ₴
Показати оптові ціниСкейт борд Maraton Canada 801 — це живе втілення стилю і сміливого дизайну. Конструкція скейтборда легка та маневрена. Дека зроблений з дев'яти склеєних шарів канадського клена, з розміром 79*20 см. Підвіска виготовлена з надміцного, алюмінію в поєднанні і кріпиться до платформи металевими кріпленнями. Колеса скейта виготовлені з полиуретана 5,5*3 см, в сукупності з підшипником ABEC 7 робить катання безшумним. Завдяки своїм розмірам і невеликій вазі скейтборд досить швидкий і легкий в освоєнні.
Лицьовий бік платформи обклеєна наждачкою, що забезпечує надійне зчеплення з підошвою і не дає змогу нозі прослизати.
Купуючи цей скейтборд для дітей і дорослих, Ви отримуєте неймовірно модний спортивний снаряд, який дасть змогу зробити життя яскравішим та енергійнішим. Дитина легко освоїть техніку катання на скейті й зможе виконувати нескладні трюки та стрибки. Катання на скейті ― розвиває координацію рухів, почуття рівноваги (вестибулярний апарат), фізично зміцнює.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 г |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр коліс | 55 мм |
| Жорсткість коліс | 80А |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Товщина коліс | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Товщина | 10 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип | Міський |
| Діаметр колеса | 55 мм |