
1 575 ₴
Показати оптові ціниМагнітні конструктори своєю незвичністю завоювали стрімку популярність у дітей.
Винахід корисно тим, що дозволяє не тільки грати, але і засвоювати основи фізики, магнетизму та геометрії.
Наданий набір дозволить зібрати різні геометричні фігури, будинки та інші конструкції. В допомогу - наочна інструкція по створенню моделей у вигляді оригінальної книжечки.
У теж час обмеження ніяких немає. Все залежить від фантазії Вашої дитини і сили тяжіння складових частин конструктора.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1,5 років |
| Кількість деталей | 92 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 370 мм |
| Довжина упаковки | 550 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |