-26%




2 317,50 ₴
1 714,95 ₴
Показати оптові ціниСкейтборд дерев'яний преміум якості від світового бренду Fish Skateboards.
Скейтборд EYE Око дерев'яний преміум якості від мирового бренда Fish. Привабливий, акуратний і елегантний зовнішній вигляд моделі разом з відмінними технічними характеристиками створюють чудову модель сучасного скейту. Прочність конструкції та надійність збірки гарантують довговічність виробу, а ексклюзивний рисунок снизу доски забезпечує його неповторний зовнішній вигляд.... Основна частина дошки виконана з клена, колеса поліуретанові з мінімальним рівнем шуму при русі. Кожен елемент скейтборду був ретельно підібраний, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку під час катання на лижах. Скейтборд оснащений надійними підвісками, які дозволяють легко і вільно управляти на дорозі. Палуба має зручну форму, що дозволяє легко контролювати швидкість і напрямок, а також виконувати складні трюки на високому рівні. Хочете навчитися кататися на скейтборді, але не знаєте, з чого почати? Скейтборд Snake Skin - чудовий вибір для початківців райдерів! Дека має зручну форму (подвійний торцевий вигин Double Kick) тип дошки Concave: (з внутрішнім вигином), що дозволяє легко контролювати швидкість і напрямок, а також виконувати складні трюки на високому рівні.
Привабливий, акуратний і елегантний зовнішній вигляд моделі разом з відмінними технічними характеристиками створюють чудову модель сучасного скейта.
Рибний скейтборд EYE Eye характеризується високою якістю і функціональністю, що робить його ідеальним вибором для початківців і досвідчених гонщиків. Стильний дизайн з графічним принтом додасть додатковий шарм вашому екстремальному образу і допоможе виділитися з натовпу. Купуйте рибний скейтборд eye eye і насолоджуйтеся свободою і швидкістю, відчуваючи непередавані емоції катання!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2200 г |
| Діаметр коліс | 52 мм |
| Жорсткість коліс | 95А |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Товщина | 1 см |
| Ширина | 20 см |