





2 317,50 ₴
Показати оптові ціниСкейтборд дерев'яний преміум якості від світового бренду Fish Skateboards.
Скейтборд дерев'яний преміум якості від мирового бренда Fish. Привабливий, акуратний і елегантний зовнішній вигляд моделі разом з відмінними технічними характеристиками створюють чудову модель сучасного скейту. Основна частина доски виконана з кльона, колеса - поліуретанові з мінімальним рівнем шуму при переміщенні. Прочність конструкції та надійність збірки гарантують довговічність виробу, а ексклюзивний рисунок снизу доски забезпечує його неповторний зовнішній вигляд....
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fish |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр коліс | 52 мм |
| Жорсткість коліс | 95А |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 20 см |