-15%


1 125 ₴
956,25 ₴
Показати оптові ціниДеревянный скейтборд (скейт) 835 - это отличная доска премиум качества для настоящих любителей и профессионалов скейтбординга. Форма доски – двойной концевой загиб и углубленный боковой кант для исполнения трюков в прыжке. Размеры ее 80*20 см, это удобное решения для хорошего расположения ног и приземления после прыжка. Модель изготовлена из высококачественного канадского клена в 9 слоев, что делает доску надежной и устойчивой, а полиуретановые колеса 50*35 мм обладают прекрасными амортизационными свойствами и долго не стираются, скейтборд Фиш может держать нагрузку до 90 кг.
Характеризується своїм якісним виконанням і використовуваними надійними матеріалами для його виробництва. Скейтборд користується широкою популярністю, як у початківців, так і серед більш досвідчених скейтбордистів. Дизайн дошки ідеально опрацьований до кожної дрібниці. Яскраві кольори і принти у поєднанні з підібраними у колір колесами дає нереально ефектний вигляд. Цей трюк скейт володіє всіма необхідними характеристиками для швидкої їзди і трюки різної складності. Сверху доска покрыта специальным шероховатым покрытиям, что обеспечивает надежное сцепление с подошвой и не позволяет ноге райдера проскальзывать во время катания.
Маневрувати і повертати ви будите впевнено і без проблем за допомогою металевої підвіски та м'яких амортизаторів, колеса з жорсткістю 82А та розмірами 50*35 мм. Але за рахунок якісних та швидких підшипників ABEC 5 роблять катання безшумним. Ви з легкістю будите набирати необхідну швидкість і утримувати її при невеликій кількості поштовхів. Завдяки своїм розмірам та невеликій вазі скейтборд досить швидкий та легкий.
Купуючи даний скейтборд для дітей і дорослих, Ви отримуєте неймовірно модний спортивний снаряд, який дозволить зробити життя яскравішим і енергійнішим. Катання на скейті - розвиває координацію рухів, почуття рівноваги (вестибулярний апарат), фізично зміцнює.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал деки | Клен |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Жорсткість коліс | 82А |
| Підшипник | ABEC-5 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 55 мм |
| Товщина коліс | 30 мм |
| Вага | 2000 г |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип | Міський |
| Діаметр колеса | 55 мм |